З професійним святом робітників галузі привітав міський голова Ігор Терехов, повідомляє
РЕДПОСТ.
Він подякував комунальникам за стійкість і невпинну працю, попри труднощі воєнного часу.
«Багатьох із вас я бачу і на місцях «прильотів», і під час прибирання вулиць чи відновлення інфраструктури. Люди звикли, що Харків - дуже охайне місто. Але за цією гарною картинкою стоїть ваша титанічна праця. Хтось відновлює тепло- та водопостачання, хтось лагодить дороги, хтось висаджує квіти. Дякую вам за це! Бажаю, щоб якнайшвидше настав мир, і ми обов’язково відбудуємо наше місто!» - наголосив мер.
Кращим працівникам ЖКГ Ігор Терехов вручив почесні грамоти Харківської міської ради, виконавчого комітету міськради та Подяки міського голови.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram