У Харкові ремонтують дороги та тротуари на кількох вулицях міста (фото)

20.07.2026  10:05
У липні комунальники продовжують поточний ремонт проїжджої частини, тротуарів і внутрішньоквартальних проїздів. За останні три доби з вулиць Харкова також вивезли понад 400 кубометрів сміття та змету.

У Харкові комунальне підприємство «Шляхрембуд» продовжує роботи з утримання та ремонту вулично-дорожньої мережі, передає РЕДПОСТ.

Зокрема, у липні фахівці виконали поточний ремонт картами проїжджої частини на вулиці Сонячній, проспекті Індустріальному, вулиці Отакара Яроша, Благовіщенській площі та Магістральному проїзді.

Крім того, тривають роботи з відновлення покриття тротуарів уздовж вулиці Дудинської, проспекту Байрона, проспекту Героїв Харкова та на інших міських локаціях.

Паралельно працівники підприємства щодня прибирають вулиці та пішохідні зони. За останні три доби з території міста вивезли понад 400 кубометрів змету та сміття.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, як Харків готує житловий фонд до зими.