У Харкові до Дня Конституції поклали квіти до пам'ятника загиблим захисникам України

28.06.2026  14:43
Учасники заходу вшанували пам'ять полеглих українських військових та відзначили 30-ту річницю ухвалення Конституції України.

У Харкові сьогодні, 28 червня, відбулося покладання квітів з нагоди Дня Конституції України. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.

У заході взяли участь директор Департаменту з питань ветеранської політики Харківської міської ради Нікіта Стєрін, військовослужбовці, представники духовенства та громадськості.

Учасники церемонії поклали квіти до пам'ятника захисникам України, які загинули в зоні АТО, та вшанували пам'ять полеглих воїнів.

Нагадаємо, цього року Україна відзначає ювілейну, 30-ту річницю ухвалення Конституції України.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що в Харкові відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного місця з нагоди Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні.