Як повідомляє
РЕДПОСТ згідно з офіційними даними Департаменту охорони здоров’я Харківської міської ради, у період з 18 по 24 червня у місті Харкові з'явилася на світ 61 дитина.
Гендерний розподіл серед маленьких нових харків'ян виглядає наступним чином:
-
34 хлопчика;
-
27 дівчаток.
В двох харківських родинах зафіксували народження двох двієнь.
Батьки однієї з них тепер виховуватимуть двох сестричок-близнят, а в іншій родині на світ з’явився хлопчик та дівчинка.
Загалом з моменту початку повномасштабної війни безпосередньо у Харкові народилося вже 11 393 дитини.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що 8-річний харків’янин
став лауреатом всеукраїнської акції МВС «Діти-Герої».