Також комунальники відремонтували близько 70 приладів обліку електроенергії, відновили системи автоматичного доступу до укриттів на 24 об’єктах, а на шести - змонтували нові.
Фахівці виконали низку заявок щодо усунення наслідків обстрілів, відновлення послуг телебачення й інтернету тощо.
Паралельно підприємство продовжує вести облік діяльності всіх комунальних служб міста - за тиждень було зафіксовано понад 11 тис. звернень щодо поточних ремонтів.