Поліція Харківщини розслідує воєнні злочини і фіксує наслідки атак рф

25.06.2026  10:53
Правоохоронці оприлюднили фото наслідків атак та задокументували чергові воєнні злочини російських військ. Під ударами опинилися цивільні райони області.

Впродовж доби під ворожим вогнем перебували населені пункти Харківського, Чугуївського, Богодухівського, Ізюмського та Куп’янського районів. Проти цивільного населення росіяни застосували ракети, РСЗВ, керовану авіацію та безпілотники різних типів. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.

У місті Богодухів влучання БпЛА відбулося в гаражі неподалік багатоквартирного будинку. П’ятеро місцевих мешканок зазнали гострої стресової реакції. Пошкоджено двоповерховий житловий будинок, господарські приміщення, гаражі та три цивільні автомобілі.

У селі Губарівка безпілотник поцілив по залізничній інфраструктурі. Постраждали двоє чоловіків, їх госпіталізували до лікарні.

У селищі Максимівка пошкоджено лінії електропередач. Між селами Сухини та Скосогорівка поранення отримав 61-річний чоловік.

У селищі Приколотне Куп’янського району дрон пошкодив дах елеватора.

РСЗВ ворога вдарила по населених пунктах Ізюмського району – є постраждалі, зруйновано адміністративну будівлю.

Під обстрілом перебувала територія фермерського господарства в Чугуївському районі – пошкоджено складські приміщення та техніку.

Також пошкоджено приватний будинок у Прудянці, а в Руській Лозовій зафіксовано загоряння на відкритій місцевості.

Поліцейські за добу здійснили 16 оглядів місць подій та внесли відомості до ЄРДР за 33 кримінальними провадженнями, пов’язаними зі збройною агресією рф.

З початку повномасштабного вторгнення слідчі Харківщини вже задокументували 30 753 воєнні злочини на території області.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворожих ударів зазнали 20 населених пунктів Харківської області.