Також вони замінили п’ять опор, 17 світильників та 75 ламп. Ще близько 140 світильників комунальники відремонтували.
Загалом за тиждень фахівці підприємства відновили роботу 550 м мереж.
Крім того, вони демонтували дев’ять незаконних рекламних конструкцій та пофарбували понад 80 елементів мережі освітлення.