Стало відомо, де окупанти намагалися прорвати оборону на Харківщині

24.06.2026  08:57
Російські війська продовжують штурмові дії на Харківщині. Протягом доби українські захисники відбили 13 атак на Південно-Слобожанському напрямку та одну спробу наступу на Куп’янському.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.

На Південно-Слобожанському напрямку російські війська 13 разів намагалися прорвати оборону українських підрозділів. Бої тривали поблизу населених пунктів Козача Лопань, Ізбицьке, Стариця та Охрімівка, а також у напрямках Кутьківки, Лимана та Вовчанських Хуторів.

Усі ворожі атаки були відбиті Силами оборони України.

На Куп’янському напрямку протягом доби зафіксовано одну спробу штурму. Окупанти намагалися просунутися у бік Шийківки, однак успіху не мали.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворожих ударів зазнали Харків і 18 населених пунктів області.