Працівники КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» проводять відновлювальні роботи в Київському районі Харкова після ранкової ворожої атаки. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Зокрема, комунальники закривають вибиті вікна у житлових будинках, які зазнали пошкоджень внаслідок обстрілу.
На місцях влучань тривають першочергові роботи з ліквідації наслідків удару та забезпечення тимчасового захисту пошкоджених конструкцій.