На Харківщині за добу відбили 14 атак рф

23.06.2026  08:28
Найбільшу активність російські війська проявили на Південно-Слобожанському напрямку.

Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Генштаб ЗСУ.

Так, на Південно-Слобожанському напрямку російські війська протягом доби 12 разів атакували позиції Сил оборони. Бойові зіткнення відбувалися в напрямку населених пунктів Вільча, Козача Лопань, Симинівка, Покаляне, Бочкове, Колодязне, а також у районі Стариці.

На Куп’янському напрямку ворог здійснив ще дві спроби штурму. Атаки зафіксовано в напрямках Кучерівки та Глушківки.

Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що російські війська атакували позиції Сил оборони біля Вільчі, Стариці та Глушківки.