На Куп’янщині правоохоронці спільно з військовими, співробітниками СБУ та представниками Дворічанської селищної військової адміністрації провели евакуацію цивільних із небезпечної зони. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
Із села Митрофанівка вдалося вивезти чотирьох людей. Серед них – 50-річний чоловік із 74-річною матір’ю, 61-річна місцева жителька та 65-річна жінка, яка зазнала поранення під час атаки FPV-дрона на початку червня.
Після евакуації людей передали волонтерам, які доставили їх до Харкова. Для пораненої жінки викликали бригаду екстреної медичної допомоги.
Під час проведення евакуаційної операції ситуація залишалася небезпечною. На польовій дорозі між населеними пунктами Великобурлуцької громади було зафіксовано влучання ворожого дрона.
Попри загрозу, завдяки злагодженій роботі всіх залучених служб евакуація пройшла без нових постраждалих.
Правоохоронці вкотре закликали жителів населених пунктів, які перебувають під постійними обстрілами та атаками безпілотників, не відкладати евакуацію та своєчасно виїжджати у безпечніші райони.