У Харкові продовжують усувати наслідки чергової комбінованої атаки з боку російських військ. До відновлювальних робіт комунальні служби приступили одразу після завершення обстрілів. Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Наразі бригади міських підприємств працюють у посиленому режимі, щоб якнайшвидше допомогти мешканцям пошкоджених будинків та відновити пошкоджену інфраструктуру.
Зокрема, працівники КП «Харківжитлобуд» та КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» виконують роботи із закриття вибитих вікон у житлових будинках, які зазнали пошкоджень внаслідок ворожих ударів. Роботи тривають у районах, що постраждали від нічної атаки.