Протягом минулого тижня комунальники впорядкували 3 га алей, під'їзних шляхів і тротуарів.
Вони скосили траву на площі 9 га, а також вивезли понад 90 куб. м сміття.
Крім того, робітники підприємства облаштовують газони та квітники, підрізають кущі та аварійні гілки, видаляють сухостій, поросль і чагарники.