Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
Зокрема, протягом минулого тижня, з 14 по 20 травня, у Харкові народилося 46 дітей.
Як повідомили в Департаменті охорони здоров’я, серед новонароджених - 20 хлопчиків та 26 дівчаток.