Як повідомляє
РЕДПОСТ, відразу дві спроби за добу дати хабар поліцейским сталися у Харкові.
-
На вулиці Гвардійців-Широнінців патрульні зупинили автомобіль Kia за порушення ПДР.
-
А вночі на дорожній станціії патрульної поліції для перевірки зупинено автомобіль Honda.
В обох водіїв виявили ознаки сильного алкогольного сп’яніння. Прилад Драгер показав шокуючі цифри: 2.21 та 2.48 проміле. Це у 11 та 12 разів більше за допустиму норму. Обидва порушники відмовилися від повторного огляду в лікарні.
Замість того, щоб визнати провину, чоловіки вирішили , попри попередження інспекторів про кримінальну відповідальність, запропонували гроші:
-
Один водій пропонував 600 доларів США;
-
Інший — 20 000 гривень.
Патрульні викликали слідчо-оперативну групу для фіксації спроб підкупу.
Тепер на водіїв чекає не лише штраф і позбавлення прав, а й відповідальність за пропозиція неправомірної вигоди. Складено протоколи за ч. 1 ст. 130 КУпАП (Відмова від огляду на стан сп'яніння).
Керманичів відсторонено від керування. Матеріали щодо спроби підкупу передані слідчим.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що у Харкові
викрито ділків, які за 18 тисяч доларів обіцяли «зелений коридор» до Словаччини.