Цього тижня працівники КП «Благоустрій» косили траву вздовж «червоних» ліній на вул. Луї Пастера, пр. Ново-Баварському, пр. Байрона та ін. Також комунальники вивозили тверді побутові відходи з місць накопичення в Немишлянському районі.
Паралельно в усіх районах міста провели санітарне очищення понад 250 вулиць, видалили 740 кв. м порослі та подрібнили 1,6 тис. куб. м гілля.
Крім того, у Салтівському, Київському та Слобідському районах ремонтували й фарбували дитячі майданчики. Від початку травня роботи виконали на понад 30 об’єктах.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що фахівці КСП «Харківміськліфт» почали
комплексну підготовку внутрішньобудинкових електромереж житлових будинків комунальної власності до опалювального сезону.