Протягом минулої доби російські війська продовжували штурмові дії на Харківщині. Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.
На Південно-Слобожанському напрямку противник 11 разів атакував позиції українських підрозділів у районах Вовчанська, Стариці та Красного Першого.
Ще дві атаки ворог здійснив на Куп’янському напрямку. Бої тривали поблизу Радьківки та Ківшарівки.
Читайте нас у Facebook, Telegram та Instagram
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом доби підрозділи ДСНС двічі залучалися до гасіння пожеж, які виникли після російських ударів у Куп’янському та Харківському районах області.