Російські війська 13 разів атакували позиції ЗСУ на Харківщині

12.05.2026  08:12
Найбільше бойових зіткнень зафіксували на Південно-Слобожанському напрямку. Також ворог двічі намагався наступати поблизу Радьківки та Ківшарівки на Куп’янському напрямку.

Протягом минулої доби російські війська продовжували штурмові дії на Харківщині. Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.

На Південно-Слобожанському напрямку противник 11 разів атакував позиції українських підрозділів у районах Вовчанська, Стариці та Красного Першого.

Ще дві атаки ворог здійснив на Куп’янському напрямку. Бої тривали поблизу Радьківки та Ківшарівки.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом доби підрозділи ДСНС двічі залучалися до гасіння пожеж, які виникли після російських ударів у Куп’янському та Харківському районах області.