Харківські комунальники здали донорську кров (фото)

30.04.2026  16:01
Цього разу до шляхетного руху долучилися працівники харківського КП «Заповіт».
 
Як повідомляє РЕДПОСТ співробітники підприємства відвідали Харківський обласний центр служби крові, де здійснили черговий забір крові. Багато хто з них є регулярним донором, розуміючи критичну важливість наявності запасів крові в умовах постійних обстрілів регіону.
 
 
 
Зібрана кров та її компоненти будуть негайно спрямовані на допомогу тим, хто зараз перебуває на межі життя та смерті:
 
  • порятунок захисників, які дістали поранення на передовій.
  • допомога пацієнтам медичних закладів міста та області, зокрема постраждалим від ворожих атак.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram