Вулично-дорожню мережу впорядковують у Харкові

20.04.2026  12:00
Фахівці КП «Шляхрембуд» щоня впорядковують вулично-дорожню мережу Харкова.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Вони очищають проїжджу частину від сміття та змету, миють елементи дорожньої інфраструктури, фарбують перильні огородження тощо.
 
 
За минулі три доби комунальники вивезли 600 куб. м сміття, змету та ТПВ.
 
 
Сьогодні до робіт залучено 244 працівники та 235 одиниць спецтехніки підприємства.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що дорожники Харківщини відновлюють покриття на ключових маршрутах.