Як повідомляє
РЕДПОСТ, на півночі та сході Харківської області ситуація залишається динамічною. Окупанти не припиняють спроб прорвати оборону ЗСУ, застосовуючи тактику штурмових груп на обох напрямках.
-
На Південно–Слобожанському напрямку противник двічі штурмував позиції наших підрозділів у районах населених пунктів Стариця та Вовчанськ, одне боєзіткнення триває.
-
На Куп’янському напрямку наші захисники відбили два ворожі штурми у бік Новоплатонівки.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав про слобожанського "Скифа" з позивним «Марік», який пережив окупацію Маріуполя та поранення на фронті, нині знищує ворожі дрони на Харківщині у складі мобільної вогневої групи.