У Харкові чоловік проник до будинку через вікно та силою відібрав телефон у жінки

14.04.2026  11:30
З повідомленням про злочин 12 квітня до поліції звернулася жінка. Зловмисник, розбивши вікно, проник до чужого домоволодіння та заволодів мобільним телефоном жінки, вирвавши смартфон в неї з рук.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцію Харківської області.
 
Правоохоронці встановили особу, причетну до вчинення кримінального правопорушення. Ним виявився раніше неодноразово судимий 47-річний мешканець Харкова. 
 
Працівники поліції затримали фігуранта в порядку статті 208 КПК України. Йому повідомлено про підозру за ч. 4 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до десяти років позбавлення волі. 
 
Триває перевірка на причетність підозрюваного до вчинення інших кримінальних правопорушень.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram