У святковий день міський голова відвідав храми у різних районах Харкова, де приєднався до вірян на великодній службі, передає
РЕДПОСТ.
«Для українців це свято має особливе значення. Сьогодні дуже багато людей зібралося в храмах, і всі ми спільно молимося за довгоочікуваний справедливий мир. Молимося, щоб наші захисники повернулися додому переможцями, живими та здоровими. Щастя, сімейного затишку, непохитної віри, Божої благодаті та світлої надії кожній харківській родині!» - зазначив Ігор Терехов.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що мер Харкова Ігор Терехов
закликав містян не нехтувати безпековими заходами на Великдень.