Як повідомляє РЕДПОСТ бригади працівників притулку для тварин навели лад на майданчиках для дресирування та вигулу в Салтівському районі.
Протягом останніх семи днів комунальники:
-
очистили території від сміття та залишків листя;
-
ретельно перевірили цілісністі тренажерів, бар'єрів та інших конструкцій для дресирування;
-
усунули дрібні дефекти для безпечного перебування тварин на майданчиках.
Завдяки весняному оновленню, прогулянки на Салтівці стануть приємнішими та безпечнішими для сотень харківських родин та їхніх вихованців.