Окупанти атакували українські позиції на Харківщині 11 разів

24.03.2026  09:33
На Південно-Слобожанському та Куп’янському напрямках зафіксовано численні атаки противника.

Протягом останньої доби ворог кілька разів штурмував позиції українських підрозділів у Харківській області. Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.

На Південно-Слобожанському напрямку зафіксовано п’ять атак поблизу населених пунктів Вовчанська, Вовчанських Хуторів, Стариці та Охрімівки.

На Куп’янському напрямку ворог шість разів атакував поблизу Петропавлівки, Борівської Андріївки, Новоплатонівки та Богуславки.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом минулої доби ворожих ударів зазнали Харків та ще 14 населених пунктів області.