Харківські комунальники відновили роботу 30 ліфтів

20.03.2026  10:35
Фахівці КСП «Харківміськліфт» за тиждень опрацювали понад 1,5 тис. заявок на ремонт ліфтового обладнання та внутрішньобудинкових електромереж.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
За цей період з ліфтових кабін було визволено 210 пасажирів, які опинилися заблокованими здебільшого через аварійні відключення електроенергії.
 
Також фахівці відновили роботу 30 ліфтів та трьох систем диспетчеризації. Зокрема, ремонти проводилися в житлових будинках на вул. Полтавський Шлях, пр. Перемоги, Салтівському шосе та ін. 
 
Загалом у будинках комунальної форми власності зараз працює понад 6,6 тис. ліфтів, на ремонт зупинено 24 підйомники.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харкові усувають аварії на мережах зовнішнього освітлення.