У харківському метро змінять інтервали руху

15.03.2026  18:25
Стало відомо, як курсуватимуть потяги у харківській підземці.
Як повідомляє РЕДПОСТ, з 16 березня 2026 року тимчасово, діятимуть наступні інтервали руху поїздів лініями метрополітену у будні дні:
 
  • 5:30 - 9:30 - 10 хвилин
  • 9:30 - 10:00 - перехідний період з 10 на 20 хвилин
  • 10:00 - 22:00 - 20 хвилин 
Зміни пов'язані з нестабільною ситуацією в енергосистемі.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Графіки руху поїздів у будні дні за посиланням.
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що на Харківщині та Сумщині скасували частину приміських поїздів.