Як повідомляє
РЕДПОСТ, з 16 березня 2026 року тимчасово, діятимуть наступні інтервали руху поїздів лініями метрополітену у будні дні:
-
5:30 - 9:30 - 10 хвилин
-
9:30 - 10:00 - перехідний період з 10 на 20 хвилин
-
10:00 - 22:00 - 20 хвилин
Зміни пов'язані з нестабільною ситуацією в енергосистемі.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав, що на Харківщині та Сумщині
скасували частину приміських поїздів.