Як
повідомив міський голова Ігор Терехов, внаслідок цього без світла залишилась частина міста, передає
РЕДПОСТ.
Він розповів, що енергопостачання вже вдалося відновити для низки споживачів, однак роботи продовжуються.
«Сьогодні був підступний повторний удар ворога після першого влучання. На місце приїхали енергетики та фахівці комунальних служб, щоб усувати наслідки вибуху. І вони опинилися під другим ударом», - зазначив мер.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що протягом доби російські
обстріли та удари зафіксували у Харкові та ще 14 населених пунктах області.