Українські підрозділи відбили атаки противника на Харківщині

12.03.2026  10:03
Протягом останньої доби противник активізував бойові дії: один раз штурмував позиції на Південно-Слобожанському напрямку та тричі атакував на Куп’янському.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.

На Південно-Слобожанському напрямку противник здійснив один штурмовий напад на позиції українських підрозділів поблизу села Приліпка.

На Куп’янському напрямку агресор тричі намагався прорвати оборону у районах сіл Новоплатонівка та Подоли.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що протягом доби російські обстріли та удари зафіксували у Харкові та ще 14 населених пунктах області. Внаслідок них загинули троє людей, ще 16 отримали поранення.