Як повідомляє
РЕДПОСТ, на Харківщині російські окупаційні війська
продовжують атакувати, зосереджуючи основні зусилля на Куп’янському векторі.
-
На Південно–Слобожанському напрямку противник один раз атакував у бік населеного пункту Зибине.
-
На Куп’янському напрямку противник чотири рази йшов вперед у напрямку Петропавлівки та Новоплатонівки.
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав та показував, як Слобожанські «Скіфи» збили два ворожі «Шахеди» над Харківщиною.