Вночі окупанти атакували газовидобувний об’єкт Нафтогазу на Харківщині

28.02.2026  17:05
Унаслідок удару суттєво пошкоджено обладнання, сталася розгерметизація.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Нафтогаз.
 
Вночі російські війська обстріляли об’єкт газовидобувної інфраструктури Групи Нафтогаз на Харківщині.
 
«Колеги на місці локалізували ситуацію максимально оперативно та професійно. Зараз на місці перебувають підрозділи ДСНС України та наші аварійні бригади», — зазначив голова правління НАК «Нафтогаз України» Сергій Корецький.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що ворог вдарив по житловому сектору Великобурлуцької громади.