Як повідомляє РЕДПОСТ, співробітники метрополітену 27 лютого 2026 року відвідали КНП Харківської обласної ради «Обласний центр служби крові» та зробили чергову донацію на потреби бійців Збройних сил України та лікарень міста і області.
Метрополітенівці регулярно здають кров на потреби поранених захисників і цивільних осіб.