Комунальники відновили газопостачання у десятках будинків Харкова

26.02.2026  21:19
Фахівці міської філії «Газмережі» оперативно ліквідували витік газу у Харкові після ворожого удару.
Фахівці Харківської міської філії «Газмережі» відновили газопостачання до майже 60 житлових будинків, котельні лікарняного комплексу, передає РЕДПОСТ.
 
Уночі ворог завдав ударів по місту, ціллю вкотре стали житлові будинки. 
 

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

 
Унаслідок атаки було пошкоджено газопровід. Газовики міста оперативно ліквідували витік газу та відремонтували посічені уламками мережі.
 
До зруйнованих будинків газопостачання припинено.