Як
повідомили в Департаменті адміністративних послуг та споживчого ринку, протягом останніх трьох років підприємство не здійснювало господарської діяльності та не отримувало прибутку, передає
РЕДПОСТ.
У зв’язку з цим, виникла необхідність ліквідації КП з метою повернення активів у комунальну власність територіальної громади Харкова.
В департаменті зазначили, що це дасть змогу оптимізувати витрати міського бюджету та забезпечити економію коштів, які раніше спрямовувалися на фінансування підприємства.