Як повідомляє РЕДПОСТ працівники комунальних служб завершили значний обсяг робіт з усунення наслідків ворожого обстрілу, який стався вночі.
Роботи проводяться в
-
Шевченківському,
-
Київському,
-
Слобідському,
-
Салтівському та
-
Новобаварському районах.
Фахівці вже
-
закрили всі вибиті вікна,
-
замінили дев’ять дверей.
-
виконали аварійний ремонт 12 дахів
-
відновили шість обірваних ліній вуличного освітлення.
Загалом внаслідок атак пошкоджень зазнали щонайменше 159 будівель. Попереднє обстеження продовжується. Своєю чергою працівники Департаменту житлово-комунального господарства консультують мешканців щодо отримання компенсацій за державною програмою «єВідновлення».