Збитки довкіллю Харківщини від збройної агресії рф перевищили 555 мільярдів гривень

24.02.2026  14:35
Природа регіону зазнала значних втрат через забруднення земель, викиди шкідливих речовин та самовільне використання води.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на  Державну Екологічну інспекцію у Харківській області.
 
За офіційними даними за чотири роки від початку повномасштабного вторгнення шкода довкіллю регіону сягнула 555 млрд 510 млн гривень.
 
Внаслідок забруднення та засмічення земель постраждало понад 7,6 млн м² землі, завдано збитків на 544 млрд 242 млн грн; викиди шкідливих речовин в атмосферу сягнули 560 тисяч тонн із збитками 3 млрд 952 млн грн; забруднення та самовільне використання водних ресурсів призвели до втрат на 7 млрд 316 млн грн.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що російські війська атакували автодорогу між Валками та Мандричиним, а також село Красний Яр.