Харків’яни вшанували пам’ять полеглих у війні хвилиною мовчання

24.02.2026  12:00
Мешканці Харкова сьогодні, 24 лютого, долучилися до загальнонаціональної хвилини мовчання, щоб віддати шану загиблим внаслідок повномасштабної російської агресії.
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
О 9:00 у середмісті Харкова зупинився рух транспорту, а пішоходи схилили голови в пам’ять про тих, хто віддав життя за Україну.
 
До акції долучилися міський голова Ігор Терехов, представники обласної влади, правоохоронних органів, військовослужбовці, громадські діячі, а також рідні та близькі загиблих харків’ян.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що 24 лютого 2022 року росія розпочала повномасштабну війну проти України.