Арсенал у власному домі: поліція вилучила сотні набоїв та гранати в мешканця Харківщини

21.02.2026  14:30
Поліцейські Харківщини вилучили арсенал боєприпасів на Ізюмщині.
 
На Харківщині поліцейські Ізюмського районного управління викрили 42-річного місцевого мешканця на незаконному зберіганні боєприпасів, передає РЕДПОСТ.
 
 
Під час обшуку в його оселі виявили:
 
  • близько 700 патронів;
  • 11 корпусів гранат Ф-1;
  • 2 запали УДЗ.
 
Усі докази направлено на експертизу. Харківська поліція проводить розслідування в межах кримінального провадження за ч. 1 ст. 263 КК України.
 
Чоловікові загрожує від 3 до 7 років.років в’язниці
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Нагадаємо, раніше РЕДПОСТ писав, що харківський підприємець привласнив сотні тисяч гривень.