Як повідомляє РЕДПОСТ, бригади підприємства протягом тижня розчистили від льоду та снігу вхід на майданчики для вигулу та дресирування собак на
-
вул. Момота,
-
вул. Біблика та
-
вул. Івана Каркача.
Також щодня комунальники прибирають сніг на території підприємства.