Про це
заявив голова Асоціація прифронтових міст та громад, мер Харкова Ігор Терехов на Форумі старост незламної Харківщини, який відбувся сьогодні, 19 лютого, передає
РЕДПОСТ.
Міський голова звернув увагу на проблеми внутрішньо переміщених осіб, яких нині в Харкові проживає понад 212 тис.
«Наше завдання - зробити так, щоб люди залишалися та інтегрувалися в громади. Щоб термін «внутрішньо переміщені особи» існував не більше, ніж 5 років. Саме за такий період ми маємо повноцінно інтегрувати їх у нове життя. Це наше спільне завдання», - наголосив Ігор Терехов.