Харків’янин Максим Котляр виборов «срібло» на чемпіонаті Європи з ММА

18.02.2026  17:35
Чемпіонат Європи зі змішаних єдиноборств відбувся з 5 по 15 лютого у Сербії.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Харків’янин Максим Котляр, який торік став бронзовим призером континентальної першості, цього разу впевнено дістався фіналу, продемонструвавши характер, майстерність і різнопланову техніку.
 
На шляху до вирішального бою він переміг одностайним рішенням суддів представника Англії.
 
Також достроково завершив поєдинок задушливим прийомом проти спортсмена з Португалії, у півфіналі здолав бійця з Чехії.
 
У фіналі Максим провів рівний та напружений бій із представником Франції, поступившись лише роздільним рішенням суддів.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що Ігор Терехов привітав харків’янок з успішним виступом на чемпіонаті Європи з бадмінтону.