У Харкові виявили водіїв із ознаками сп'яніння

18.02.2026  15:25
Правоохоронці притягнули до відповідальності порушників правил дорожнього руху.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Патрульну поліцію Харківської області.
 
За минулу добу патрульні виявили 21 водія з ознаками алкогольного та наркотичного сп’яніння. 
 
«Нетверезі поїздки було вчасно припинено, на порушників складено адміністративні матеріали, які передадуть до суду.
 
Пам’ятайте: алкоголь та наркотичні речовини погіршують реакцію, увагу й координацію. Керуйте відповідально — бережіть життя», - йдеться у повідомленні.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ псиав, що у Харкові продавали неіснуючі EcoFlow.