На Харківщині за добу відбили сім атак на двох напрямках

18.02.2026  08:33
Окупанти штурмували позиції Сил оборони на Південно–Слобожанському та Куп’янському напрямках.

Про це повідомляють у Генеральному штабі ЗСУ, передає РЕДПОСТ.

Протягом минулої доби на Південно–Слобожанському напрямку противник чотири рази намагався прорвати оборону українських підрозділів. Штурмові дії зафіксовані в районах населених пунктів Вовчанські Хутори, Приліпка та у бік Охрімівки.

На Куп’янському напрямку відбулося ще три атаки. Сили оборони відбили спроби просування противника у бік Курилівки та Новоосинового.

Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram

Раніше РЕДПОСТ писав, що на Південно-Слобожанському напрямку противник чотири рази атакував у районі населеного пункту Вовчанські Хутори та у бік Охрімівки.