«Я вдячний усім комунальним службам, які цілодобово працюють, щоб харків’яни мали можливість жити більш-менш нормально. Так, не все виходить: зруйновані ТЕЦ, місто не має власної електричної та теплової генерації. Багато що, на жаль, не залежить від комунальників, але вони щодня роблять усе можливе, щоб люди жили в максимально нормальних умовах», - зазначив мер Харкова Ігор Терехов у телеефірі, передає
РЕДПОСТ.
Ігор Терехов також розповів, що, попри складну ситуацію, масового відтоку мешканців з Харкова не спостерігається, адже серйозні проблеми з електро- та теплопостачанням зараз є по всій країні.
Нагадаємо, раніше
РЕДПОСТ писав коли та де
не буде світла через невідкладні ремонтні роботи, які проведуть харківські фахівці.