Як повідомляє
РЕДПОСТ, працівники "ХТМ", попри відсутність електроенергії та повітряну тривогу, відвідали пункт переливання крові.
Донорський рух на підприємстві постійно розширюється: кількість постійних донорів уже наближається до 1 тис. осіб і щомісяця поповнюється новими добровольцями.