У Харківській області виявили незаконну вирубку дерев

14.02.2026  11:15
Днями до офіцерів громади надійшло повідомлення від місцевих мешканців про можливу незаконну вирубку дерев поблизу селища Бабаї.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Поліцейських офіцерів громад в Харківській області.
 
Поліцейські оперативно прибули на місце події, де виявили трьох чоловіків, які здійснювали незаконне випилювання дерев.
 
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 246 «Незаконна вирубка лісу» Кримінального Кодексу України. 
 
Поліція вкотре звертається до громадян із закликом дотримуватися вимог чинного законодавства та відповідально ставитися до збереження природних ресурсів. Ліси регіону є важливою складовою екологічної безпеки та потребують особливої охорони, особливо в умовах сьогодення.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що у Харківській області незаконно зрізали понад 1 тисячу дерев.