Хід відновлення будинків на Північній Салтівці (фото)

13.02.2026  12:40
На Північній Салтівці триває відновлення житлового фонду, пошкодженого внаслідок ворожих обстрілів.
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Як зазначили в Департаменті з благоустрою, відбудови та реконструкції, у багатоповерхівці на вул. Наталії Ужвій фахівці вже відновили всі зруйновані конструкції, замінили пошкоджені вікна та двері, встановили нові ліфти. 
 
Зараз там відновлюють інженерні мережі та проводять капремонт у місцях загального користування.
 
Крім того, у багатоквартирному житловому будинку на вул. Леся Сердюка спеціалісти відновлюють перекриття. 
 
Також за сприятливих погодних умов будівельники почнуть роботи з відновлення фасаду та покрівлі.
 
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що Ігор Терехов 12 лютого взяв участь онлайн у засіданні робочої групи, присвяченому опрацюванню механізмів стимулювання фінансування будівництва житла.