Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на КНП ХОР "Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф".
Після першого влучання ворог завдав повторного удару, під час якого було пошкоджено автомобіль екстреної медичної допомоги. Бригада не постраждала.
«Попри ситуацію, бригада діяла зібрано та професійно. Постраждалим внаслідок обстрілу надано всю необхідну допомогу та доправлено до лікувального закладу», - йдеться у повідомленні.
Раніше
РЕДПОСТ писав, що минулої доби ворожих ударів
зазнали 10 населених пунктів Харківської області.