Як повідомляє
РЕДПОСТ, харків'янин Руслан Веприцький
загинув, захищаючи нашу країну на Вовчанському напрямку. Йому було лише 47 років.
Чоловік понад 20 років працював водієм Централізованої служби механізації та транспорту "Харківобленерго". Це вже не перша втрата серед працівників підприємства, які пішли боронити нашу державу, але кожна з них – надзвичайно болісна й невиправна.
Друзі та колеги згадують Руслана як світлу та щиру людину, яка завжди підтримувала оточуючих, приносила радість і тепло у будь-яку компанію.
"Він ніколи не сумував, щиро радів життю, дуже любив своїх друзів і доньку.", – кажуть вони, ледь стримуючи сльози.