Про це повідомляє
РЕДПОСТ із
посиланням на Держпродспоживслужбу в Харківській області.
Мешканка села Миколаївка Зачепилівської громади 6 лютого звернулася до Берестинської районної державної лікарні ветеринарної медицини через загибель кота віком 10 місяців.
За словами власниці, з 2 лютого тварина відмовлялася від корму, була млява, спостерігалася хитка хода, судоми задніх кінцівок, ввечері 5 лютого тварина загинула.
Спеціалісти було встановлено захворювання кота на сказ. Власники тварини отримують антирабічну допомогу.
Рішенням місцевої надзвичайної протиепізоотичної комісії в селі Миколаївка введено карантинні обмеження.