Харківські комунальники опрацювали понад 140 звернень на ремонт домофонів

10.02.2026  16:15
За минулий тиждень фахівці КСП «Інженерні мережі» опрацювали понад 140 звернень щодо несправності домофонів.
 
Про це повідомляє РЕДПОСТ із посиланням на Харківську міську раду.
 
Крім того, вони відремонтували 34 прилади обліку електроенергії, а також виконали низку заявок щодо відновлення послуг телебачення й інтернету, забезпечували технічний супровід міських систем відеоспостереження тощо. 
 
Паралельно підприємство продовжує вести облік діяльності всіх комунальних служб міста - за тиждень було зафіксовано понад 9,9 тис. звернень.
 
Читайте нас у FacebookTelegram та Instagram
 
Раніше РЕДПОСТ писав, що харківські комунальники усувають ожеледицю.